LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Euro dhe dollari nuk dalin nga “gremina”/ Kursi i këmbimit, 21 mars 2023

21 Mars 2023, 07:30, Ekonomi CNA
Euro dhe dollari nuk dalin nga “gremina”/ Kursi i këmbimit, 21
Foto ilustruese

Sot më 21 mars 2023, dollari amerikan blihet me 106.2 lekë dhe shitet me 107.4 lekë.

Euro blihet me 114 lekë dhe shitet 114.6 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 129.7 lekë dhe shitet me 130.8 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 114.3 lekë, ndërsa në shitje me 115.3 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 77.2 lekë dhe në shitje me 79.4 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./ CNA.al

Euro dhe dollari nuk dalin nga “gremina”/ Kursi i këmbimit, 21

Lajmet e fundit nga