LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Euro nuk del nga "gremina"/ Kursi i këmbimit, 18 prill 2024

18 Prill 2024, 07:40, Ekonomi CNA

Euro nuk del nga "gremina"/ Kursi i këmbimit, 18 prill 2024

Sot, më 18 prill 2024, në tregun valutor, dollari amerikan blihet me 94.4 lekë dhe shitet 95.6 lekë.

Euro sot blihet me 100.8 lekë, ndërsa në shitje me 101.8 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 117.3 lekë dhe shitet me 118.5 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 103.3 lekë, në shitje me 104.5 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 68.4 lekë dhe në shitje me 69.8 lekë.

Për më tepër ndiqni tabelën e mëposhtme./ CNA

Euro nuk del nga "gremina"/ Kursi i këmbimit, 18 prill 2024

Lajmet e fundit nga