LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Euro në kuotën e 101 lekëve/ Kursi i këmbimit, 15 prill 2024

15 Prill 2024, 07:50, Ekonomi CNA

Euro në kuotën e 101 lekëve/ Kursi i këmbimit, 15 prill 2024

Sot, më 15 prill 2024, në tregun valutor, dollari amerikan blihet me 94.6 lekë dhe shitet 95.5 lekë.

Euro sot blihet me 101 lekë, ndërsa në shitje me 101.7 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 117.8 lekë dhe shitet me 118.8 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 103.3 lekë, në shitje me 103.3 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 68.7 lekë dhe në shitje me 70.2 lekë.

Për më teper ndiqni tabelën e mëposhtme./ CNA

Euro në kuotën e 101 lekëve/ Kursi i këmbimit, 15 prill 2024

Lajmet e fundit nga