LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fati i trishtë/ Bashkëshortët të sëmurë e djali me prapambetje mendore

22 Nëntor 2022, 21:24, Denoncim CNA

Fati i trishtë/ Bashkëshortët të sëmurë e djali me

“Stop” u ndal në familjen e zotit Ilir Krekeza, i cili vetë është i sëmurë, po kështu bashkëshortja e tij, ndërsa djali vuan nga prapambetja mendore.

Bashkë me "Alb Market", “Stop” i dërgoi një shportë ushqimore, për ta ndihmuar sadopak këtë familje në nevojë.

Faleminderit juve që na keni ndihmuar. Unë jam nevojtar me thënë të dejtën dhe nuk kam mundësi të punoj. Dua me thënë të drejtën një doktor që ta vizitoj të paktën. Kjo as nuk ha, e as nuk pi. Djali është i sëmurë me prapambetje mendore. Tani edhe ai është i sëmurë. Mundësi nuk kam. Edhe këtë shtëpi ma ka restauruar xhamia. Faleminderit “Stop” dhe AlbMarket që na ndihmuat”, tha Iliri./tvklan.al

Lajmet e fundit nga