LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rama: 164 mijë fëmijë kanë përfituar bonusin e bebes

12 Mars 2023, 09:05, Aktualitet CNA
Rama: 164 mijë fëmijë kanë përfituar bonusin e bebes
Kryeministri Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se, 164 mijë fëmijë kanë përfituar nga bonusi i bebes.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Rama shkruan se duke nisur nga viti 2019 kanë mbështetur me bonusin e bebes 164 mijë fëmijë. 

“MIRËMËNGJES dhe me kënaqësinë që deri tani kemi mbështetur mbi 164 mijë fëmijë që kanë përfituar bonusin e bebes nga janari 2019, ju uroj një të diel të mbarë”, shkruan Rama./ CNA.al

Rama: 164 mijë fëmijë kanë përfituar bonusin e bebes

Lajmet e fundit nga