LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përfshihet nga flakët godina e ish-Drejtorisë së Tatimeve në Librazhd

10 Mars 2023, 08:48, Aktualitet CNA
Përfshihet nga flakët godina e ish-Drejtorisë së Tatimeve
Foto ilustruese

Në orët e parë të mëngjesit është përfshirë nga flakët godina e ish-Drejtorisë së Tatimeve në Librazhd.

Zjarri ka përfshirë disa zyra. Zjarrfikësja ka shkuar në vendngjarje dhe ka shuar flakët.

Raportohet që kjo godinë shërbente për ruajtjen e dokumenteve të tatimeve për Librazhdin. Ende nuk dihet se çfarë dokumentesh janë djegur.

Kjo ndërtesë ka shërbyer për drejtorinë e Tatimeve, por më pas ajo u transferua në Prefekturën e Elbasanit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga