LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ra nga 5 metra lartësi/ Ndërron jetë 54-vjeçari shqiptar në Itali

12 Janar 2023, 23:07, Aktualitet CNA
Ra nga 5 metra lartësi/ Ndërron jetë 54-vjeçari shqiptar
Foto Ilustruese

Një 54-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë ditën e sotme në Novara të Italisë.

Mediat italiane raportojnë se shtetasi shqiptar është rrëzuar nga shkallët gjatë kohës që punonte si mirëmbajtës i kamerave të sigurisë pranë rrugës ku ndodheshin varrezat e Castelletto Ticino.

Mësohet se ai ka rënë nga një lartësi prej 5 metrash.

Ambulanaca mbërriti menjëherë në vendngjarje dhe e transportoi 54-vjeçarin në spital, por ai nuk mundi t'u mbijetonte plagëve.

Ndërkohë, policia vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes./ CNA.al

Lajmet e fundit nga