LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Paralajmëron Artan Hoxha: Do të plasë një skandal tjetër

8 Korrik 2023, 23:54, Aktualitet CNA

Paralajmëron Artan Hoxha: Do të plasë një skandal

Gazetari Artan Hoxha me anë të një postimi në rrjetet sociale ka paralajmëruar një tjetër skandal edhe më të madh se ky i fundit me familjarët e deputetit socialist, Rrahman Rrahja.

Ja çfarë shkruan Hoxha:

Mere Fizi: Mire e ke zotrote, gjylja e madhe plasi….
Zakonisht, kur ndodh nje skandal me interes te madh per publikun dhe qe demton imazhin e udheheqesit, “industria” e prapagandes se pushtetit, brenda pak oresh krijojne nje skandal tjeter per te shfokusuar vemendjen dhe per te çorientuar publikun…
Keshtu qe rrini vigjilent.
Sepse ne oret ne vijim, do te kete nje skandal tjeter, te krijuar per te mbuluar zhurmen e te parit…
E vetmja “industri”, qe nuk çedon asnjehere ne kete vend, eshte vetem ajo e propagandes…

Lajmet e fundit nga