LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shkarkohet ministri Bledi Çuçi

8 Korrik 2023, 20:00, Aktualitet CNA

Shkarkohet ministri Bledi ÇuçiBledi Çuçi shkarkohet nga posti i Ministrit të Brendshëm. Çuçi u shkarkua pas disa ngjarjeve të rënda. E fundit në Fush-Kruje ku familjarët e deputetit socialist, Rrahman Rrahja, dhuninin disa qytetarë me shkopinj bejzbolli dhe policia nuk reagoi deri sa ngjarja morri përmasat e një skandali nga mediat dhe rrjetet sociale./ CNA

Lajmet e fundit nga