LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pak orë para Kuvendit/ Berisha mbledh grupin parlamentar të PD-së

16 Janar 2023, 13:30, Aktualitet CNA
Pak orë para Kuvendit/ Berisha mbledh grupin parlamentar të PD-së
Kreu i PD-së, Sali Berisha

Vetëm pak orë para nisjes së sesionit paralamentar për vitin 2023, kreu i PD-së, Sali Berisha, ka mbledhur grupin parlamentar.

Të pranishëm në mbledhje janë deputetët Edi Paloka, Luan Baçi, Luçiano Boçi, Flamur Noka, Agron Shehaj, Belind Këlliçi, Oerd Bylykbashi dhe emra të tjerë. 

“Ne do të vazhdojmë me ngulm të drejtën tonë, luftën tonë për të realizuar misionin për të cilin lindi dhe vijon të ekzistojë PD”, është shprehur Boçi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga