LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Luli kthehet në fans të “armikut” Mero Baze

6 Shtator 2022, 13:42, Aktualitet CNA

Luli kthehet në fans të “armikut” Mero Baze

Lulzim Basha, njeriu që simbolizon dështimet dhe humbjet, që mbahet mend për betejat dhe luftërat dhe mullinjtë e erës, është kthyer në fansin më të zjarrtë të Mero Bazes.

Basha ndjek Bazen, shkrimet që ai shpërndan, i lexon dhe i pëlqen ato, ashtu siç do ta shikoni në videon e mëposhtme.

Lulit, duket se i ka pëlqyer shumë shkrimi me titull “Krevati i Taulantit dhe 'prestigji' i opozitarëve në pishinat e Irfanit”.

Luli kthehet në fans të “armikut” Mero Baze

Mero Baze, njeriu që e ka masakruar me shkrime Lulzim Bashën, tashmë ka fans të dështuarin e Partisë Demokratike, personin që tradhtoi dhe braktisi demokratët, duke i lënë 3 mandate në opozitë.

Pasi është masakruar prej tij, Luli i vetmuar, po kërkon mëshirën e Mero Bazes që ta shpëtojë nga Sali Berisha, i rizgjedhur nga demokratët në krye të PD-së./CNA.al

Lajmet e fundit nga