LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Humbën jetën nga përmbytjet në Shkodër/ Kuvendi, 1 minutë heshtje në nderim të tyre

24 Nëntor 2022, 11:07, Aktualitet CNA
Humbën jetën nga përmbytjet në Shkodër/ Kuvendi, 1
Pamje nga Kuvendi

Kuvendi ka mbajtur një minutë heshtje për dy jetët e humbura nga përmbytjet në Malësinë e Madhe.

Pjetër dhe Jason Rushaj, babë e bir ishin viktima të motit të keq që përfshiu vendin ditët e fundit.

Ata u gjetën pajetë një ditë pasi rrjedha e përroi të Thatë mori përpara makinën e tyre në fshatin Bogë të Malësisë së Madhe./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga