LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fundo: Skema e qartë, inceneratorët vullnet i Rilindjes, Mirel Mërtiri zbatuesi i saj

21 Nëntor 2023, 21:21, Aktualitet CNA
Fundo: Skema e qartë, inceneratorët vullnet i Rilindjes, Mirel
Gazetari Elvi Fundo

Gazetari Elvi Fundo ka folur për skemën e inceneratorëve, ku ka deklaruar se inceneratorët janë një vullnet politik i Rilindjes në bashkëpunim me Mirel Mërtirin, Klodian Zoton dhe Stela Gugallajn.

Gazetari theksoi se inceneratorët janë aferë shtetërore dhe emrat janë një pikë ujë në oqean. 

Ai i bën thirrje SPAK-ut të veprojë pasi e vërteta është vetëm një. 

Inceneratorët janë vullnet politik i Rilindjes në bashkëpunim me Mirel Mërtirin, Klodian Zoton dhe Stela Gugalljan.

Ka aferë shtetërore. Emrat janë pikë ujë në oqean. Janë 110 milionë euro aferë. Le të veprojë SPAK. E vërteta është një”, tha Elvi Fundo./ CNA

Lajmet e fundit nga