LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përfundon numërimi në PD-në e Korçës/ Ja sa vota kanë marrë kandidatët

25 Prill 2022, 19:55, Politikë CNA

Ka përfunduar procesi i numërimit në degën e PD-së në Korçë.

Në garë për këtë post ishin Arben Fezolli, Devis Osmani, Ledina Alolli dhe Mateo Balli.

CNA.al ka mësuar se në total kanë qenë 1061 vota, ku kryesues është Devis Osmani me 527 vota. Pas tij vjen  Ledina Alolli me 281 vota, e ndjekur nga Mateo Balli me 208 vota dhe i fundit është Arben Fejzolli me 75 vota./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga