LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Lezha mbyll numërimin/ Shpallet fituesi i zgjedhjeve në PD

25 Prill 2022, 18:26, Politikë CNA

Përfundon numërimi i votave në degën e Partisë Demokratike në Lezhë

Mësohet se kryetar i PD-së së Lezhës është shpallur Arben Ndoj, i cili ka marrë 578 vota demokratësh.

Ndoj ka dalë në avantazh ndaj dy kandidatëve të tjerë, të cilët konkretisht kanë marrë Anton Gjoni 116 vota dhe Alen Kola 85 vota

Ndërkohë, raportohet se 5 vota në këtë degë janë shpallur të pavlefshme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga