LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Ndal terrorit të narkopolicisë/ Berisha në krah të banorëve që po iu shemben shtëpitë

19 Janar 2022, 07:50, Politikë CNA
Video-Ndal terrorit të narkopolicisë/ Berisha në krah të

Ish kryeministri Sali Berisha, ka apeluar Policinë që të ndalë terrorin ndaj banorëve që po i u prishen shtëpitë.

Më anë të një video, ku shihen forca të shumta policie, Berisha del në krah të banorëve dhe shqetësimit të tyre.

?Ndal terrorit të narkopolicisë ndaj banorëve që mbrojnë banesat e tyre në Bregun e Lumit?, shkruan Berisha në rrjete sociale.

Kujtojmë se deri më tani disa banorë që nuk kanë dashur të dalin nga banesat apo të tjerë që kanë bllokuar fadromat e  IKMT-së në shenjë proteste, janë shoqëruar në Polici./CNA.al

Lajmet e fundit nga