LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nën akuzën për trafik klandestinësh/ Zbardhen emrat e të arrestuarve në Vlorë

19 Janar 2022, 07:31, Politikë CNA
Nën akuzën për trafik klandestinësh/ Zbardhen emrat e

Nga operacioni policor i zhvilluar mëngjesine sotëm në qytetin e Vlorës, janë arrestuar pesë persona.

Në pranga kanë rënë Paulin Koçi, Petrit Pashaj, Dushan Spahiu, Fatjon Belaj dhe Qazim Ismaili, të cilët dyshohen për trafik klandestinësh.

Më tepër informacione në lidhje me këto arrestime, priten të jepen zyrtarisht nga policia në orën, nëpërmjet zyrtarit të lartë policore Tonin Vocaj dhe homologëve të tij italianë./CNA.al

Lajmet e fundit nga