LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Basha pritet me protesta në njësinë 7/ Nuk pranon në takim asnjë demokrat

18 Janar 2022, 17:26, Politikë CNA
Basha pritet me protesta në njësinë 7/ Nuk pranon në takim

Me dhjetëra demokratë kanë pritur  me protesta kryetarin e shkarkuar të PD Lulzim Basha, teksa ky i fundit ishte duke hynë në një nga hotelet e kryeqytetit për të zhvilluar një takim.

Lulzim Basha me njerëzit e tij ka refezuar themeluesin e PD-së në njësinë nr.7 Fatmir Merkoçi të jenë në këtë takim, gjë e cila ka sjellë edhe reagimin e tij publik.

?Kur pengohem unë që jam themelues i PD-së, lëre më se çfarë i bëjnë njerëzve të thjeshtë.

Ne që nuk pranohemi në takim jemi dhe quhemi të përjashtuar, derisa nuk pranohemi në takim. Ky është Lulzim Basha i cili e tregoi vetë fytyrën e tij?, tha ai./CNA.al

Lajmet e fundit nga