LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Legen i vogël, zvarritës”/ Paloka i “përvishet” Ramës

18 Janar 2022, 13:00, Politikë CNA
“Legen i vogël, zvarritës”/ Paloka i

Deputeti demokrat Edi Paloka ka reaguar pas vizitës së presidentit turk, Rexhep Taip Erdogan në Tiranë.

Në një postim në rrjetet sociale, Paloka ka publikuar një foto, ku kryeministri Edi Rama i përulet Erdoganit.

Paloka shkruan se Rama mbetet legen i vogël zvarritës.

?Kjo është ajo që ?më pelqen? kur vjen Erdogan, se e shoh Ramën në pozicionin e tij të natyrshëm!

Rama bën ?të fortin? , arrogantin, cinikun?me të dobtit dhe popullin e tij, por mbetet gjithnjë ai legeni i vogël zvarrites e lepires kur ndodhet përballe të fuqishmeve! Kete pozicion do marre dhe para shqiptareve ne se nje dite do i tregojnë vendin!

P.S. E kam vënë në thonjëza ?me pelqen? sepse në fakt për asnje kryeminister që perfaqeson vendin tim nuk do më pëlqente pozicioni i Ramës?-shkruan Paloka./CNA.al

Lajmet e fundit nga