LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Këshilltari i CDU tregon problemin e Shqipërisë/ “Rama e Basha antidemokratë”

19 Dhjetor 2021, 21:47, Politikë CNA

Këshilltari gjerman i CDU, Martin Henze ka deklaruar se problemi në Shqipëri janë antidemokratët Rama dhe Basha.

Më tej ai ka theksuar edhe se korrupsioni është efekti i mungesës së pranimit, i shtetit ligjor dhe i demokracisë.

?Problemi në Shqipëri janë antidemokratët Rama dhe Basha. Korrupsioni është efekti i mungesës së pranimit, i shtetit ligjor dhe i demokracisë.

Por, akoma më problematikë janë oportunistët, Jorida, të cilët janë zjarrvënës të së ardhmes së Shqipërisë?, shkruan Henze./CNA.al

Lajmet e fundit nga