LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nuk do asgjë më shumë se sa të rrijë aty ku është”/ Rama thumbon Bashën dhe Berishën

13 Dhjetor 2021, 20:23, Politikë CNA
“Nuk do asgjë më shumë se sa të rrijë aty ku

Kryeministri Edi Rama, pak më parë në rrjeete sociale ka publikuar një thënie, e cila është marrë si një thumb për sih kryeministrin Sali Berisha dhe Lulzim Bashën.

Nëpërmjet thënies Rama duket se i cilëson si dy ?të marrë?.

?THËNIE E DITËS

Sipas meje aty brenda kanë qenë gjithnjë dy të marrë, njeri që nuk do asgjë më shumë se sa të rrijë aty ku është dhe tjetri që e gënjen mendja se jeta e tij, pak më tutje, do të bëhet njëçikë më pak e hidhur.

Samuel Beckett?, shkruan Rama./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga