LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tirana nesër pa energji elektrike/ OSHEE publikon zonat dhe oraret

20 Tetor 2021, 14:40, Aktualitet CNA
Tirana nesër pa energji elektrike/ OSHEE publikon zonat dhe oraret

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSHEE ka njoftuar se gjatë ditës së nesërme do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona të Tiranës.

OSHEE bën me dije se do të mbesin pa energji elektrike zonat e mëposhtme

Njoftim për abonentët #Tiranë

Njoftim për abonentët #Tiranë

Stakim, 21 tetor

Në vijim të investimit për mirëmbajtjen e rrjetit, në datën 21 tetor do të punohet në disa kabina e për pasojë do të mbeten pa energji disa zona.

Më poshtë oraret e stakimit dhe zonat e prekura nga ky investim:

09:30-13:30

Pjesërisht: Zallherr, Kodër e Kuqe, Gërdec, Marqinet

09:00-16:00

Pjeserisht: Rruga ?Shyqyri Brari?

09:00-13:00

Pjesërisht: Rruga ?Sami Frashëri?, 1 pallat pas shkollës ?Edit Durham?

 

Lajmet e fundit nga