LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Soni dhe Flori “ngrejnë” në peshë zemrat e fansave/ Kërkojnë patjetër një rikthim të dyshes

29 Maj 2021, 12:37, Lifestyle CNA
Soni dhe Flori “ngrejnë” në peshë zemrat e fansave/

Vite më parë, Flori Mumajesi dhe Soni Malaj patën një histori dashurie, që në të vërtetë zgjati pak kohë.Së fundi ata befasuan publikun me një rikthim dhe bashkëpunim në muzikë.

Soni Malaj u bë pjesë e Këngës Magjike njësoj si edhe Flori. E veçanta është se këngën e Sonit e ka shkruar Flori Mumajesi.

Por ajo që ka ngritur në peshë zemrat e publikut është se së fundi Soni ka publikuar një foto në rrjetet sociale  ku shfaqet krah Flori Mumajesit. Menjëherë fansat kanë shpërthyer në komente duke thënë se shkojnë shumë si çift dhe e presin me padurim një rikthim të tyre./ CNA.al

 

 

 

A post shared by SONI MALAJ ? (@soni_malaj)

Lajmet e fundit nga