LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rama i zuri vendin Dakos/ Dashamir Shehi zbulon “prapaskenat” e lëvizjeve brenda PS

1 Shtator 2020, 19:18, Politikë CNA

Kreu i LZHK, Dashamir Shehi ka folur për zhvillimet e fundit brenda Partisë Socialiste.

Shehi ka shprehur keqardhje për PS, ndërsa thekson se lëvizjet që ka bërë së fundmi Rama janë karagjozlliqe.

?Më vjen keq për PS, Rama krijon kështu situata sikur po heq të këqinjtë e pastaj i ribën po ato. Zoti Dako është një ortak i zotit Rama, është më i ndershëm se Rama në hajdutllikun e vet. Heq ca golgla që kanë qenë heq dhe ca gra qe janë më të vjetra e ve ca me të reja. Prandaj i them shqiptarëve mos merren me karagjozlliqet se s? ja vlen?, tha Shehu në studion e News 24./CNA.al

Lajmet e fundit nga