LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Selena Gomez dhe The Weeknd shkuan në vendin e ëndrrës suaj të fëmijërisë

21 Gusht 2017, 21:30, Lifestyle CNA

Ribashkuar dhe ata donin që ju ta dinit që çifti Selena Gomez dhe The Weeknd bëjnë më shumë se vetëm përqafohen dhe luajnë lojëra video.

Ata po ashtu bën një vizitë në Disneyland, destinacioni i  ëndërrave për çdo fëmijë /dhe ato që janë  fëmijë në zemër.

Fansat e kapën yllin e Disney Channel dhe të dashurin e saj duke ecur nëpër park, duke mbajtur duart dhe duke qenë në përgjithësi shumë të lezetshëm me njëri tjetrin.

E vetmja gjë që mund t’i thyejë këta të dy ishte Mali i Hapësirës, të cilin The Weeknd doli të ngiste vetëm. Gomez ka kufijtë e saj (plotësisht të kuptueshëm)./CityNews

Lajmet e fundit nga