LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Martesa me Ben Affleck/ 5 fustanet e nusërisë që veshi Jennifer Lopez në ditën më të rëndësishme

24 Gusht 2022, 16:23, Trending CNA
Martesa me Ben Affleck/ 5 fustanet e nusërisë që veshi Jennifer
Këngëtarja me famë botërore, Jennifer Lopez

Këngëtarja me famë botërore, Jennifer Lopez ka veshur 5 fustane nusërie në dasmën e saj me Ben Affleck.

Ishte 18 korriku kur filluan të qarkulloni zërat për martesën e dyshes.

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck më në fund kurorëzuan ëndrrën e tyre të dashurisë (si dhe të fansave të tyre) duke thënë “po-në” në Las Vegas.

Martesa me Ben Affleck/ 5 fustanet e nusërisë që veshi Jennifer

Ajo kishte veshur një fustan nusërie me dantella të cilin e kishte veshur në filmin The Wedding Planner.

Një tjetër fustan që Lopez veshi ishte një fustan i gjatë me dantellë nga Zuhair Murad , i karakterizuar nga një linjë e ndezur, një bust dhe mëngë të gjata.

Martesa me Ben Affleck/ 5 fustanet e nusërisë që veshi Jennifer

Por ëndrra nuk mbaron me kaq. Për ditën e festës, Jennifer Lopez ka treguar edhe dy krijime të tjera, të firmosura edhe nga Ralph Lauren.

Martesa me Ben Affleck/ 5 fustanet e nusërisë që veshi Jennifer

Për pritjen, Jennifer veshi një fustan sirenë me detaje margaritarësh . Një xhevahir i vërtetë i kombinuar me një palë sandale Jimmy Choo.

Martesa me Ben Affleck/ 5 fustanet e nusërisë që veshi Jennifer

Krijimi i fundit është një tjetër fustan sirenë, kësaj here super joshëse, me një dekolte të prerë të zbukuruar me kristale dhe një kapuç të paprekshëm./ CNA.al

Martesa me Ben Affleck/ 5 fustanet e nusërisë që veshi Jennifer

Lajmet e fundit nga