LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Diell, shi, borë/ Moti për ditën e sotme

11 Dhjetor 2023, 07:11, Sociale CNA
Diell, shi, borë/ Moti për ditën e sotme
Foto ilustruese

Nga dita e hënë vendi ynë parashikohet me mot me kthjellime, por edhe alternime vranësirash hera-herës deri të dendura.

Këto vranësira në zonën e veriut dhe pjesërisht qendër do të shoqërohen me reshje shiu me intensitet të ulët dhe lokalisht mesatar në formën e shtrëngatave.

Në relievet malore parashikohen reshje dëbore me intensitet të ulët./ CNA

Lajmet e fundit nga