LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Temperatura deri në 0°C/ Parashikimi i motit për ditën e sotme

4 Dhjetor 2023, 07:02, Sociale CNA

Temperatura deri në 0°C/ Parashikimi i motit për ditën e

Këtë të hënë vendi ynë do të ndikohet nga kushte relativisht të qëndrueshme atmosferike, edhe pse me masa ajrore të ftohta.

Moti parashikohet me kthjellime si dhe vranësira kalimtare.

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare, ndërsa temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 9 / 14 °C

në vendet e ulëta: 8 / 14 °C

në vendet malore: 0 / 8 °C./ CNA

Lajmet e fundit nga