LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dy ditë para protestës/ Ilir Meta, vizitë Sali Berishës në selinë e PD-së

1 Mars 2023, 12:07, Politikë CNA

Dy ditë para protestës/ Ilir Meta, vizitë Sali Berishës

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, është parë duke hyrë në selinë e Partisë Demokratike.

Ky takim vjen një ditë para mocionit me debat me kryeministrin Rama në parlament, për çështjen McGonigal.

Ende nuk dihet arsyeja e kësaj vizite në seli, ndërkohë priten në vijim për më tepër detaje.

Kujtojmë gjithashtu se më 3 mars apeli pritet të shprehet për vulën dhe siglën e PD-së, ndërkohë Sali Berisha ka njoftuar një tjetër protestë kombëtare./CNA.al

Lajmet e fundit nga