LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Evi Kokalari, në sulm kundër FRPD-së?!/ Pro apo kundër, votoni në sondazhin e hapur nga CNA.al

9 Qershor 2022, 13:53, Politikë CNA
Evi Kokalari, në sulm kundër FRPD-së?!/ Pro apo kundër,
Evi Kokalari

Evi Kokalari prej disa ditësh po sulmon të rinjtë e Forumit të Partisë Demokratike.

Pa asnjë provë, me sharje dhe fyerje Kokalari ka dalë kundër atyre që janë zgjedhur në Këshillin Kombëtar të kësaj partie.

CNA.al ka hapur një sondazh, me titull “Evi Kokalari, në sulm kundër FRPD-së?!’,  ku kërkon mendimin e qytetarëve.

Sondazhi vijon të jetë i hapur dhe shihet që ka një interesim të jashtëzakonshëm dhe deri më tani 61 për qind e qytetarëve janë shprehur kundër reagimit të Kokalarit ndaj FRPD-së, duke dhënë kështu mesazh se dënojnë sulmet e përditshme të saj.

CNA.al fton të gjithë qytetarët që të votojnë në sondazhin e hapur nga CNA.al, të cilin e gjeni më poshtë duke dhënë mendimin e tyre tek opsionet 'Pro dhe Kundër'.

Kujtojmë se që më 31 maj 2022 e në vijimësi, Kokalari është shfaqur me akuza dhe shpifje ndaj FRPD-së si dhe ndaj gjithë mbështetësve të tyre.

Poll

Lajmet e fundit nga