LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Evi Kokalari mbështet kandidatin e inceneratorëve

31 Tetor 2022, 22:58, Politikë CNA
Evi Kokalari mbështet kandidatin e inceneratorëve
Evi Kokalari

Gert Bogdani, është njeriu i dalë në foto me Mirel Mërtirin, fotoja e vetme publike që tregon fytyrën e Mirelit në Zimbabve, e deklaruar nga mediat e Zimbabve, ku më pas ka pasur skandale dhe pretendime korrupsioni, aferash dhe ministra të arrestuar.

Evi Kokalari mbështet kandidatin e inceneratorëve
Mirel Mërtiri dhe Gert Bodani

Dje Bogdani shpalli kandidaturën për primaret e Partisë Demokratike për Bashkinë e Tiranës.

Por pak më parë, mbështetjen për kandidatin e inceneratorëve e ka shpallur hapur aktivistja Evi Kokalari, e cila prej kohësh ka hedhur akuza ndaj kandidatit të primareve Belind Këlliçi dhe së fundmi edhe ndaj Sali Berishës dhe eksponentëve të tjerë të PD-së e FRPD-së.

Me anë të një statusi në "Facebook", Kokalari thotë se ka qejf ta dëgjojë Bogdanin, teksa e cilëson këtë të fundit me nivel të lartë.

“Ke qejf ta dëgjosh Gerti Bogdanin. Shumë, shumë nivel më i lartë se tullumbaci”, shkruan ajo./ B.A. – CNA.al

Evi Kokalari mbështet kandidatin e inceneratorëve

Lajmet e fundit nga