LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Deputeti i 362 votave/ Mafia si “Big Brother” po vëzhgon policinë

6 Shkurt 2023, 20:57, Politikë CNA
Deputeti i 362 votave/ Mafia si “Big Brother” po vëzhgon
Deputeti i 362 votave, Petrit Vasili

Deputeti i 362 votave, Petrit Vasili në një reagim në rrjetet sociale shkruan se mafia si “Big Brother” po vëzhgon policinë.

Vasili deklaron se Rama e ka katandisur kështu shtetin, teksa shton se policia e inkriminuar është sot një problem dhe jo një zgjidhje për qytetarët.

Sipas Vasilit, i vetmi i kenaqur është kryeministri Rama i cili nuk guxon të flasë asnjë fjalë për një situate kaq të rëndë.

“Mafia si ‘Big Brother’ e vëzhgon ajo Policinë, kështu e katandisi Edi Rama shtetin!

Media gjermane Frankfurter Rundchau shkruan për qindra kamerat e grupeve mafioze të vendosuara anë e mbanë Shqipërisë!

Ndaj media gjermane pyet me sarkazëm asgjësuese: “Kush është saktësisht ‘Big Brother’ i shqiptarëve”!

Është e qartë se policia e inkriminuar në kokën e saj është sot një problem dhe jo një zgjidhje për qytetarët shqiptarë.

I vetmi që është i kënaqur është Edi Rama që nuk guxon të flasë asnjë fjalë për këtë situatë kaq të rëndë ku në vend që policia të vezhgojë krimin ndodh e kundërta!”, thekson deputeti./ CNA.al

Deputeti i 362 votave/ Mafia si “Big Brother” po vëzhgon

Lajmet e fundit nga