LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Luiza Gega i dorëzoi trofeun/ Këngëtarja rrëfen momentin: U zumë sikur…

6 Tetor 2022, 19:53, Lifestyle CNA
Luiza Gega i dorëzoi trofeun/ Këngëtarja rrëfen momentin: U
Pamje nga Dance Albania, Luiza Gega

Kampionia Luiza Gega, të hënën e shkuar, deklaroi në "Dance Albania" se do të tërhiqej nga gara për shkak të angazhimeve të shumta që ka në karrierën e saj si sportiste.

Për këtë arsye, edhe pse ishte fituesja e natës, Gega zgjodhi që kupën e saj t’ia dorëzonte këngëtares Orgesa Zaimi.

Pikërisht për këtë moment, ka folur këngëtarja Orgesa Zaimi, e cila e ftuar te Rudina rrëfeu për miqësinë me atleten.

“Ne patëm edhe diçka, se unë i thashë nuk e pranoj kupën, nuk dua dhe u zumë kështu që jo merre ti, sikur po paguanim kafe. Nuk e dua, e meriton ti se unë u mërzita shumë që Luiza u largua, ne nuk e prisnim sepse ishte surprizë për të gjithë ne, edhe për ne konkurrentët, nuk na kishte thënë absolutisht. Unë u lidha shumë me Luizën, është një vajzë e shkëlqyer, jam shumë me fat që e kam njohur dhe shpresoj që kjo miqësi të nisë tani dhe të vazhdojë edhe në vazhdimësi”,tha Zaimi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga