LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Të shtëna me armë në Lezhë, një i plagosur

25 Nëntor 2023, 11:00, Kronika CNA
Të shtëna me armë në Lezhë, një i plagosur
Foto ilustruese

Mëngjesin e së shtunës ka pasur të shtëna me armë pranë tregut në qytetin e Lezhës.

Nuk dihen ende shkaqet e të shtënave me armë, por raportohet se është plagosur një person. 

Mësohet se i plagosur ka mbetur shoferi i një furgoni. Sipas asaj që raportohet në furgon ka patur dhe pasagjerë.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet./CNA

Lajmet e fundit nga