LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shpërthen bombola e gazit në Bilisht

28 Shtator 2023, 20:43, Kronika CNA
Shpërthen bombola e gazit në Bilisht
Foto ilustruese

Një bombol gazi ka shpërthyer mbrëmjen e sotme në qytetin e Bilishtit.

Konkretisht raportohet se shpërthimi ka ndodhur në banesën e shtetasit M. B.

Policia nbjofton se fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por për pasojë janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po punon për zbardhjen e rrethanave dhe shkakut të shpërthimit të bombolës së gazit./ CNA

Lajmet e fundit nga