LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Sherr me thika mes vëllezërve

2 Dhjetor 2023, 09:52, Kronika CNA

Sherr me thika mes vëllezërve

Një sherr i rëndë ka ndodhur mes dy vëllezërve në Skrapar, i cili ka degjeneruar deri në plagosje me thikë.

Sipas informacione paraprake të policisë, konflikti mes dy vëllezërve ka ndodhur për motive të dobta.

Shtetasi E. M., 46 vjeç, banues në Çorovodë, ka dëmtuar me mjet prerës (thikë), vëllanë e tij, i cili po merr ndihmë mjekësore në spital dhe është jashtë rrezikut për jetën

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Skrapar arrestuan shtetasin E. M., 46 vjeç, banues në Çorovodë, pasi mbrëmjen e djeshme, për shkak të një konflikti për motive të dobëta, ka dëmtuar me mjet prerës (thikë), vëllanë e tij, i cili po merr ndihmë mjekësore në spital dhe është jashtë rrezikut për jetën”, njoftoi policia./ CNA

Lajmet e fundit nga