LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Përplasen tre makina në Lezhë/ Një person i plagosur

23 Janar 2023, 17:23, Kronika CNA
Përplasen tre makina në Lezhë/ Një person i plagosur
Foto ilustruese

3 makina janë përplasur mbrëmjen e sotme në qytetin e Lezhës.

Aksidenti masiv ka ndodhur në lagjen “Gurra” dhe si pasojë ka mbetur i plagosur një person.

I plagosuri është dërguar në spitalin e Lezhës, por ende nuk ka shumë detaje për gjendjen e tij shëndetësore.

Sipoas informacioneve të para, nuk bëhen me dije shkaqet dhe rrethanat e aksidentit, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga