LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ngacmoi seksualisht një vajzë në ambientet e punës, arrestohet 27-vjeçari

26 Nëntor 2023, 11:03, Kronika CNA
Ngacmoi seksualisht një vajzë në ambientet e punës,
Foto ilustruese

Një 27-vjeçar me inicialet M.Gj. ka rënë në prangat e policisë pasi mbrëmjen e kaluar ka ngacmuar seksualisht një 19-vjeçare në ambientet e punës. 

I riu rezulton sipas policisë të ketë qenë i dënuar më parë me 4 vjet burgim, për marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura dhe aktualisht ishte liruar me kusht.

"Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 4, pas njoftimit të marrë se një një biznes në njësinë administrative nr. 8, një shtetas kishte ngacmuar seksualisht një 19-vjeçare, kanë organizuar menjëherë punën për identifikimin dhe kapjen e autorit dhe vënien e tij para përgjegjësisë ligjore", - thuhet në njoftimin e policisë.

Policia ka dyshime se 27-vjeçari, po ditën e djeshme, ka kanosur me mjet prerës thikë, një tjetër 20-vjeçare, në Rrugën e Dibrës./CNA

Lajmet e fundit nga