LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Fluturon” Benz-i në Fier, dëmtohen shoferi dhe tre pasagjerët

26 Nëntor 2023, 09:44, Kronika CNA
“Fluturon” Benz-i në Fier, dëmtohen shoferi dhe tre
Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur këtë mëngjes në Fier në zonën e njohur si “Kryqëzimi i Cakranit” ku drejtuesi i një automjeti tip "Benz" ka humbur kontrollin e mjetit dhe për pasojë ka dalë nga rruga.

Policia përmes një njoftimi zyrtar ka bërë me dije se si pasojë e daljes nga rruga të mjetit janë dëmtuar shoferi dhe tre pasagjerët që udhëtonin me të.

Rreth orës 09:00, në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Cakranit”, shtetasi E. K., duke drejtuar automjetin tip “Benz”, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe për pasojë automjeti ka dalë nga rruga.

Si pasojë e daljes nga rruga, është dëmtuar shtetasi E. K dhe tre pasagjerët, të cilët po kryejnë ekzaminimet mjekësore në spitalin rajonal Fier.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit” – thuhet në njoftimin e policisë./CNA

Lajmet e fundit nga