LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“E përplasën me makinë”/ Detajet, si u dhunua drejtori i OSHEE në Lezhë

30 Nëntor 2022, 21:39, Kronika CNA
“E përplasën me makinë”/ Detajet, si u dhunua
Foto ilustruese

Detajet të reja kanë dalë në dritë nga dhunimi i drejtorit të OSHEE Lezhë, Edmir Perndreca.

Sipas policisë, automjeti i OSHEE-së që drejtohej nga Perndreca është goditur nga mbrapa nga një automjet tjetër.

Pas goditjes, drejtuesit e automjeteve janë përfshirë në konflikt si dhe dy pasagjerët e automjetit tjetër, të cilët e kanë dhunuar fizikisht Perndrecën.

Si pasojë e plagëve të marrë nga dhunimi, Perndreca është transportuar në spitalin e Traumës ku dhe ka marrë mjekimin dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën./ CNA.al

Lajmet e fundit nga