LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Don't pay any attention to the slanderers of the opposition

2023-03-16 16:33:00, Opinione Hysni Gurra
Don't pay any attention to the slanderers of the opposition
Enter Gurra

Let them register wherever they want. Let them have whatever stamp and logo they want. Albanians are not stupid. In such a case, they will cut themselves in the neck.

There is only one opposition in Albania. And the opposition is what is being tried to be killed by the regime, as Rama is doing by using the hijackers with logos.

The Albanian opposition for May 14 are the candidates for the primaries.
There is Belind Kelliçi, Luciano Boçi, Igli Cara, Ledina Aliolli, Bardh Spahia and others.
Don't mess with the scumbag, nor with the fascist regime and the new Hitler.

Injorojini, mos i votoni, përçmoji me indiferentizëm kudo që ju dalin para.
Regjimi është i frikësuar, po përdor çdo mjet për të vrarë opozitën. Nëse ata do të ishin të bindur që populli shqiptar i do dhe nuk i urren do ta lejonin Sali Berishën e Ilir Metën të futeshin në rrugë normale në zgjedhje dhe do t’i mundnin në fushë.
Ata nuk e bëjnë këtë sepse kanë frikë.

Ata e dinë që janë të urryer nga shumica e shqiptarëve. Për këtë arsye kanë nxjerrë Shqipërinë nga binarët e demokracisë.
Kuptojeni këtë për veten tuaj nëse nuk doni të ripërsërisni regjimin komunist në një formë më të poshtër, që përveçse pa pluralizëm është edhe kleptokrat (hajdutër).

Vote on May 14 for the candidates who emerged from the primaries, Belin, Igli, Luciano, Bardhi... to save yourself, your children, your country as a whole.
In this situation that is Albania today, standing still without taking sides is meanness.

React! Otherwise, shut up, shut up and admit that you are not worthy to enjoy the same rights as any other civilized human being. Live in slavery, bear on your back the thieves of your property, the wealth of your life.
That's it.

15:48 Opinione Ardi Stefa

Mësuesit mjeranë!

Mjeranë? Po vërtet mjeranë! Pa personalitet, pa dinji...

Lajmet e fundit nga