LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Aventura ime pa ty nuk do të ishte e njëjtë”/ Olta Gixhari-Luizit: Kënaqësi të luftoja kundër teje

2023-05-22 09:38:00, Lifestyle CNA
“Aventura ime pa ty nuk do të ishte e njëjtë”/ Olta
Foto ilustruese

Olta Gixhari ishte një nga personazhet më të komentuara të edicionit të dytë të Big Brother Vip.

Aktorja la në mes rrugëtimin e saj për tu bashkuar me djalin dhe familjen e saj. Pas përfundimit të dy episodeve të Big Brother Vip, Olta Gixhari përmes një statusi në rrjetet sociale ka përcjellë një mesazh për të gjtihë ndjekësit, dashamirësit dhe ata që nuk e mbështetën në aventurën e saj në reliatyshoë.

Në këtë mesazh, Olta i ka dedikuar edhe këngëtarit Luiz Ejlli disa fjalë. Ajo shkruan se pa Luiz Ejllin aventura e saj nuk do të ishte e njëjtë. Ajo shprhete se ishte një kënaqësi për të luftonte kundër tij.

Ja dhe BB zyrtarish mbaroi! Faleminderit me zemer publik i dashur per mbeshtetjen,komentet,sygjerimet, perqafimet dhe vemendjen qe me keni kushtuar.Faleminderit dhe ju qe me stoicizem me urryet deri diten e fundit,faleminderit qe u perfshite kaq shume.

Do ta ruaj gjate ne mendjen time si nje eksperienc te cmuar,ku perjetova emocione te medha lot,zhgenjim,gezim,te papritura e surpriza.Ju kerkoj ndjes per cdo here qe e kam kaluar masen.

Faleminderit stafit te panumurt qe u kujdesen per ne pa kursyer veten e tyre. Faleminderit @lorihoxha @sarahoxhaaa @arbanao @eduartgrishaj @lorinamixha qe me bete pjese te eksperiences me te cmendur e me te bukur te jetes sime,Faleminderit qe me duruat.

Ky ishte BB qe theu cdo rekord shikueshmerie, disa do ta mbajne mend si bigu i Luizit dhe Oltes disa Luizit e Kiares disa bigu i Luizit! Dhe po tani qe cdo gje mori fund dua te them nje te vertet te madhe,me ka permendur cdo dite ne shtepi pasi une ika,sot dua une te t’them dy fjale,aventura ime pa ty Luiz nuk do ishte e njejte,ti ma ke veshtirsuar dhe ma ke zbukuruar rrugetimin tim! Ishte kenaqesi te “luftoja” kunder teje.

Ju dua shume

Shihemi ne projekte te tjera jashte kuadrit te lojes qe sot e tutje”, shkruan Olta Gixhari./ CNA.al

15:43 Lifestyle

Rrjeti

Këngëtarja e famshme shqiptare, Dua Lipa ka bërë tashmë pu...

Lajmet e fundit nga