LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rrjeti

2023-05-20 15:43:00, Lifestyle CNA

Rrjeti

Këngëtarja e famshme shqiptare, Dua Lipa ka bërë tashmë publike lidhjen e saj me regjisorin Romain Gavras.

Ajo shfaqi publikisht lidhjen e saj me të në  “Festivalin e Filmit” në Kanë.

Çifti është shfaqur i buzëqëshur përpara kamerave dhe ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve, por nuk ka munguar as kritikat e shumta.

Një ndër arsyet pse u komentuar gjërësisht lidhja e Duas është për shkak të moshës së madhe të partnerit të saj pasi Dua është 27 vjeç dhe Romain 41 vjeç.

Shumë komentues kanë përdorur për çiftin dhe epitetin “e bukura dhe bisha”, dhe shumë e kanë cilësuar Romain si të shëmtuar dhe plakush./CNA.al

 

 

22:28 Lifestyle

Olta

Pas përfundimit të “Big Brother Vip” tashmë personazhet e ...

Lajmet e fundit nga