LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vajza bën presion duke u shtirur si gazetare e “Stop”

9 Qershor 2023, 22:13, Denoncim CNA

Vajza bën presion duke u shtirur si gazetare e “Stop”

Një vajzë në restorant i ka bërë presion dikujt në telefon, duke u hequr si gazetare e emisionit “Stop”. Kjo ka sjellë reagimin e Saimir Kodrës dhe Gentian Zenelaj, që këtë të premte bënë thirrje që të mos keqpërdoret emri i emisionit investigativ “Stop”.

“Gazetarët e Stop janë Andrelini, Genci, Odeta, Viola dhe Domenika. Mos e keqpërdorni ju lutem”, tha Gentian Zenelaj.

“Kjo vajza e ka problemin me një makinë që ka marrë me qira nuk i përgjigjet. Të huash se unë jam gazetare e “Stop”? E dini pse e transmetova? Më shqetëson tonaliteti i saj sepse gazetarët tanë nuk flasin kështu. Departamenti juridik i joni tha që këtë vajzën edhe mund ta padisim. Jemi duke e menduar si çështje”, tha Saimir Kodra./tvklan

Lajmet e fundit nga