LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tentuan të përdhunojnë të renë në Plazhin e Durrësit/ Në pranga i mituri dhe 23-vjeçari

9 Nëntor 2022, 12:58, Aktualitet CNA

Tentuan të përdhunojnë të renë në Plazhin e

Policia e Durrësit ka ndaluar dy shtetas 16 vjeç dhe 23 vjeç, pasi dyshohet se kanë përdhunuar një 23-vjeçare.

Mësohet se dy djemtë kanë qenë të arrestuar edhe më parë.

Dyshohet se ngjarja ka ndodhur në zonën e Plazhit të Durrësit

Njoftimi:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Stacionit të Policisë Plazh ndaluan shtetasin A. Sh., 16 vjeç, banues në Durrës, pasi dyshohet se në bashkëpunim me shtetasin S. C., 23 vjeç, të arrestuar më parë, kanë tentuar të kryejnë marrëdhënie seksuale me dhunë, me një 23-vjeçare.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme./CNA.al

Lajmet e fundit nga