LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Porti i Durrësit "kalon" në Kuvend/ Miratohet kërkesa për procedurë të përshpejtuar

9 Nëntor 2022, 11:09, Aktualitet CNA

Porti i Durrësit "kalon" në Kuvend/ Miratohet kërkesa

Kuvendi ka miratuar kërkesën e qeverisë për të kaluar me procedurë të përshpejtuar një projektligj për Portin e Durrësit.

Me 62 vota pro dhe 20 kundër, është bërë kalimi me procedurë të përshpejtuar, i cili në fillim të seancës u kundërshtua nga opozita./CNA.al

Lajmet e fundit nga