LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Seanca për masën e sigurisë/ Arlind Gjokutaj përfundon në spital

13 Janar 2023, 09:38, Aktualitet CNA

Seanca për masën e sigurisë/ Arlind Gjokutaj përfundon

Zyrtarët e Ministrisë së Financave, që u arrestuan të mërkurën për skemën e mashtrimit me vlerë 1.2 milionë euro, sot njihen më masën e sigurisë.

Në orën 9 e 30 kur pritej të jepej masa, Alind Gjokutaj, sekretari i Ministrisë së Financave, nuk është paraqitur në Gjykatë.

Raportohet se ai është shtruar në spital, pasi ka pasur probleme shëndetësore dhe konkretisht me zemrën./CNA.al

Lajmet e fundit nga