LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gazetarja “del nga kontrolli”, kërkon të ndërpresë intervistën/ Ngjela “ia bën 8 me 2”

27 Janar 2023, 17:50, Aktualitet CNA

Gazetarja “del nga kontrolli”, kërkon të

Avokati Spartak Ngjela ka “nxjerrë jashtë kontrolli” gazetaren Sidorela Gjoni, gjatë një interviste që ka zhvilluar ditën e sotme.

Ngjela tha se gazetarja po flet me logjikën e një fshatari të plavlerë, duke iu referuar kreut të PD-së, Sali Berisha.

Por duke e keqinterpretuar fjalën “logjikë fshatari” gazetarja ka dalë jashtë vetes dhe kërkoi të ndërpresë intervistën.

Avokati nuk ka pranuar dhe është përplasur ashpër me Sidorela Gjonin, e cila donte të përzinte të ftuarin nga studioja.

Pjesë nga biseda:

Ngjela: Pse do flisni me logjikën e një fshatari të pavlerë?!

Gjoni: Ok, do e ndërpresim këtu bisedën do e vazhdojmë ditë tjetër.

Ngjela: Jo do e vazhdojmë bisedën.

Gjoni: Do e vazhdojmë kur unë të flas me logjikë qytetari.

Ngjela: Do të flas unë këtu se më ke thirrur ti.

Gjoni: Jo jo e ndërpresim, nuk do të lejoj të thuash çfarë të duash ti për mua. Kush foli me logjikën e një fshatari?

Ngjela: Saliu, merre kontrolloje, nuk e kisha për ty./ CNA.al

Lajmet e fundit nga