LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT- Pas “zhdukjes” nga politika, Basha bëhet pjesë e ahengjeve

9 Tetor 2022, 08:46, Aktualitet CNA
FOTOT- Pas “zhdukjes” nga politika, Basha bëhet pjesë e
Ish-kryetari i PD-së, Lulzim Basha

Ish-kryetari i PD-së, Lulzim Basha, ndonëse është “zhdukur” nga ekranet, mban takime në fshehtësi me një grusht njerëzish.

Pasi është braktisur nga çdo i besuar i tij, Basha ka filluar të bëhet pjesë e ahengjeve dhe dasmave.

Së fundi, ish-kreu i PD-së është bërë pjesë e dasmës së djalit të këngëtares Shkurte Fejza.

Përmes disa fotove në rrjetet sociale, ku shfaqet krah bashkëshortes së tij, Basha uron çiftin të trashëgohen.

“Me shumë kënaqësi unë dhe Aurela iu bashkuam sonte gëzimit të familjes së Shkurte Fejzës dhe Hajrush Behlulit.

Nga zemra ju urojmë Arbërit dhe Erzës jetë të lumtur, me trashegime dhe shumë dashuri e mbarësi”, shkruan Basha./ CNA.al

FOTOT- Pas “zhdukjes” nga politika, Basha bëhet pjesë e

Lajmet e fundit nga