LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fotot-Basha ‘zgjohet’ në mbrëmje e shkon në Panairin e Librit

17 Nëntor 2022, 20:55, Aktualitet CNA
Fotot-Basha ‘zgjohet’ në mbrëmje e shkon në Panairin
Lulzim Basha në Panairin e Librit

Që pas dorëheqjes nga kryetar i PD-së, daljet në publik të Lulzim Bashës kanë qenë gjithnjë e më të rralla, thuajse inekzistente.

Prej kohësh ka qenë i "zhdukur" nga politika, duke mos u shfaqur as në media dhe as në Kuvend, thjesht është bërë i "gjallë" me disa postime në rrjetet sociale.

Tek-tuk, ish kryetari është shfaqur në rrjetet sociale, teksa i është përmendur emri për financimet ruse.

Së fundi Basha është zgjuar në mbrëmje dhe ka shkuar tek Panairi i Librit.

Buzagaz, Basha shihet duke shëtitur stendë më stendë për të blerë libra./ CNA.al

 Fotot-Basha ‘zgjohet’ në mbrëmje e shkon në Panairin

Fotot-Basha ‘zgjohet’ në mbrëmje e shkon në Panairin

Fotot-Basha ‘zgjohet’ në mbrëmje e shkon në Panairin

Lajmet e fundit nga